Stiri Horoscop din ziare.

Ziare
Acasa | Anunturi | Contact        | Stiri Auto  
Prodi: Italia nu renunta la politica portilor deschise Ziare
Cum i-a facut Toni Tecuceanu o farsa lui Cristi Chivu Ziare
CNA pregateste o noua licitatie pentru masurarea audientelor TV Ziare
Crysis Wars free trial Ziare
Electronic Arts explica de ce nu renunta la Tiger Woods Ziare
EA va face doar 30 de jocuri in 2010 Ziare
IPOTEZE: BMW X6 si Audi A1 Ziare
Modern Warfare 2 prinde din urma filmul Avatar la vanzari Ziare
Primele poze din spatiu trimise pe Twitter Ziare
Prima greva generala in trustul de presa al lui Berlusconi Ziare
Catalin Tolontan: Nu sunt de acord, de pilda, cu politica de pret a trustului "Adevarul" Ziare
Un teatru din Hamburg lasa pretul biletelor la alegerea spectatorilor Ziare
Angels & Demons - lider pentru a treia saptamana consecutiv in box office-ul romanesc Ziare
Turcia vrea sa-si aleaga presedintele prin vot universal Ziare
Ce nu este hi5.com in Romania Ziare
Ziare Ziare
ZIUA de ConstantaStiri Constanta Online - Ziarul Cuget Liber de Constanta ziare ziarul tribuna Ziarul Tribuna
ziare
Ziare
perdele si draperii
Director Magazine Online

Cazare Sibiu
Cabine de dus
Anunturi gratuite
sitemap
Buna Ziua Iasi

Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de pe 4 ianuarie!


Prima eclipsa din 2011 a fost una partiala de Soare si s-a vazut si pe teritoriul Romaniei, insa doar in proportie de 76%. Iata mai jos cum ne influenteaza, din punct de vedere astrologic, acest fenomen astronomic.



Sursa:Stirile ProTV - 04.01.2011 @ 07:10 | Citit de: 253 ori


Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de pe 4 ianuarie!


Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de astazi!


Prima eclipsa din 2011 a fost una partiala de Soare si s-a vazut si pe teritoriul Romaniei, insa doar in proportie de 76%. Iata mai jos cum ne influenteaza, din punct de vedere astrologic, acest fenomen astronomic.



Sursa:Stirile ProTV - 04.01.2011 @ 01:10 | Citit de: 212 ori


Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de astazi!

Fecioarele isi implinesc astazi un vis! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 04.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 205 ori


Fecioarele isi implinesc astazi un vis! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de marti!


Prima eclipsa din 2011 este una partiala de Soare si se va vedea pe teritoriul Romaniei doar in proportie de 76%. Iata mai jos cum ne influenteaza, din punct de vedere astrologic, acest fenomen astronomic.



Sursa:Stirile ProTV - 03.01.2011 @ 06:10 | Citit de: 235 ori


Afla cum ne afecteaza eclipsa de Soare de marti!

Capricornii si-ar putea gasi jumatatea! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 03.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 201 ori


Capricornii si-ar putea gasi jumatatea! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

O noapte plina de emotii pentru Taur! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ultima zi din 2010!



Sursa:Stirile ProTV - 31.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 192 ori


O noapte plina de emotii pentru Taur! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Horoscopul zilei de 30 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 30.12.2010 @ 02:10 | Citit de: 187 ori


Horoscopul zilei de 30 decembrie

Horoscopul zilei de 29 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 29.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 244 ori


Horoscopul zilei de 29 decembrie

Vibratia zilei: Azi, rezolvam multe probleme


Putem avea norocul sa ne intinda cineva o mana de ajutor, dar e limpede ca si noi ne putem oferi sa-i ajutam pe cei care au greutati, nu se pot descurca.



Sursa:Stirile ProTV - 28.12.2010 @ 11:10 | Citit de: 195 ori


Vibratia zilei: Azi, rezolvam multe probleme

Horoscopul zilei de 28 decembrie 2010


Afla ce-ti rezerva astrele astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 28.12.2010 @ 11:10 | Citit de: 206 ori


Horoscopul zilei de 28 decembrie 2010

Vibratia zilei: O zi in care suntem dispusi sa recunoastem ca am gresit


E o zi importanta, in care avem puterea de a-i ierta pe cei care ne-au gresit candva si in care ne recunoastem propriile greseli.



Sursa:Stirile ProTV - 27.12.2010 @ 12:10 | Citit de: 217 ori


Vibratia zilei: O zi in care suntem dispusi sa recunoastem ca am gresit

Horoscopul zilei de 27 decembrie


Afla ce-ti rezerva astrele astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 27.12.2010 @ 12:10 | Citit de: 232 ori


Horoscopul zilei de 27 decembrie

Si Capricornul de Aur se acorda lui....


Incapatanati, cu un rid adanc intre sprancene, dornici sa fie primii, gata sa calce peste cadavre. Nu zambesc niciodata si nu stiu sa se distreze! Asta e parerea multora daca e sa ne luam dupa ce se scrie la zodie. Capricornii insa pot sa fie si altfel!



Sursa:Stirile ProTV - 25.12.2010 @ 02:10 | Citit de: 275 ori


Si Capricornul de Aur se acorda lui....

Horoscopul zilei de 24 decembrie


Afla ce-ti rezerva astrele in Ajunul Craciunului.



Sursa:Stirile ProTV - 24.12.2010 @ 01:10 | Citit de: 200 ori


Horoscopul zilei de 24 decembrie

Vibratia zilei: E o zi buna pentru bilanturi


Facem un bilant. Vedem ce-am facut, ce ne-a mai ramas de rezolvat, pe cine nu vrem sa dezamagim. Incercam sa nu lasam ceva ce-am fi vrut sa facem si nu mai avem chef, timp sau bani.



Sursa:Stirile ProTV - 24.12.2010 @ 01:10 | Citit de: 206 ori


Vibratia zilei: E o zi buna pentru bilanturi

Vibratia zilei: Trebuie sa ne miscam rapid, ca sa obtinem ce ne dorim


Este o zi in care trebuie sa ne miscam rapid, ca sa obtinem tot ce ne-am propus, ca sa nu intampinam dificultati. Sa nu uitam actele acasa, legitimatii, carduri si alte maruntisuri fara de care nu avem acces acolo unde avem nevoie.



Sursa:Stirile ProTV - 23.12.2010 @ 03:10 | Citit de: 221 ori


Vibratia zilei: Trebuie sa ne miscam rapid, ca sa obtinem ce ne dorim

Horoscopul zilei de 23 decembrie


Neti Sandu va aduce predictiile astrale ale zilei.



Sursa:Stirile ProTV - 23.12.2010 @ 02:10 | Citit de: 228 ori


Horoscopul zilei de 23 decembrie

Vibratia zilei: eforturi mari ca sa rezolvam problemele de comunicare


Pe cer este o combinatie cam rautacioasa, fix pe segmentul comunicare, acte, legalizari si o sa depunem mari eforturi ca sa deznodam toate situatiile incalcite.



Sursa:Stirile ProTV - 22.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 213 ori


Vibratia zilei: eforturi mari ca sa rezolvam problemele de comunicare

Sagetatorii isi fac planuri de petrecere! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!


Miercuri, astrele ne rezerva probleme in planul comunicational, pe care este musai sa le rezolvam cumva.



Sursa:Stirile ProTV - 22.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 205 ori


Sagetatorii isi fac planuri de petrecere! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!

Berbecii fac fata unor situatii neprevazute.Vezi ce-ti rezerva tie astrele!


Astazi, suntem sub semnul eclipsei totale de luna, asa ca, indiferent ce zodie sutem, trebuie sa fim cu mare bagare de seama ca sa nu avem probleme.



Sursa:Stirile ProTV - 21.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 257 ori


Berbecii fac fata unor situatii neprevazute.Vezi ce-ti rezerva tie astrele!

Vibratia zilei: Eclipsa totala de Luna - atentie marita!


Avem Luna plina, adica Soarele este fata in fata cu Luna si acopera total discul lunar, astfel incat nu razbate pana la noi nici un fir de energie yin, adica energia Lunii.



Sursa:Stirile ProTV - 21.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 213 ori


Vibratia zilei: Eclipsa totala de Luna - atentie marita!

Gemenii primesc cadou o vacanta la schi! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!


Astrele ne rezerva astazi o zi a confirmarilor.



Sursa:Stirile ProTV - 20.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 189 ori


Gemenii primesc cadou o vacanta la schi! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!

Vibratia zilei: Avem parte de confirmari


O combinatie de succes - pe cer - Soare, alaturi de mercur - inseamna ca ne pot fi semnate cererile, ne putem primi banii, biletele de cazare sau cele de transport promise, ni se vor da zile de concediu.



Sursa:Stirile ProTV - 20.12.2010 @ 08:10 | Citit de: 196 ori


Vibratia zilei: Avem parte de confirmari

Horoscop 19.12.2010: Capricornii iau decizii sentimentale


Berbecii ar putea sa plece intr-o mini-excursie, iar Gemenii au parte de surprize placute.



Sursa:Stirile ProTV - 19.12.2010 @ 02:10 | Citit de: 223 ori


Horoscop 19.12.2010: Capricornii iau decizii sentimentale

Vibratia zilei: Este o zi a dezvaluirilor!


Este o zi a dezvaluirilor, iar deciziile pe care le vom lua ne vor influenta puternic viitorul.



Sursa:Stirile ProTV - 19.12.2010 @ 01:10 | Citit de: 242 ori


Vibratia zilei: Este o zi a dezvaluirilor!

Horoscopul zilei de 18 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 18.12.2010 @ 12:10 | Citit de: 217 ori


Horoscopul zilei de 18 decembrie

Horoscopul zilei de 17 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pe ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 17.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 354 ori


Horoscopul zilei de 17 decembrie

Horoscopul zilei de 16 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 16.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 354 ori


Horoscopul zilei de 16 decembrie

Horoscopul zilei de 15 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 15.12.2010 @ 11:10 | Citit de: 336 ori


Horoscopul zilei de 15 decembrie

Horoscopul zilei de 14 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 14.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 358 ori


Horoscopul zilei de 14 decembrie

Vibratia zilei de 14 decembrie: avem parte de momente inedite!


Avem o combinatie astrala complexa care se conjuga, se impleteste cu vibratia zilei, care este cu grad sporit de risc si trebuie sa avem grija sa evitam situatiile care ne pun viata in pericol.



Sursa:Stirile ProTV - 14.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 315 ori


Vibratia zilei de 14 decembrie: avem parte de momente inedite!

Horoscopul zilei de 13 decembrie


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 13.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 272 ori


Horoscopul zilei de 13 decembrie

Vibratia zilei de 13 decembrie: azi avem parte de bucurii!


Iata o zi de 13 norocoasa, e posibil sa ne luam banii care nu mai aterizau odata, sa primim ceva frumos in dar, sa auzim o vorba buna de la cineva, o persoana care parea sa nu aiba nici in clin nici in maneca cu noi.



Sursa:Stirile ProTV - 13.12.2010 @ 09:10 | Citit de: 283 ori


Vibratia zilei de 13 decembrie: azi avem parte de bucurii!

Horoscopul zilei de duminica, 12.12.2010


Afla ce iti rezerva astrele pentru astazi, de la Neti Sandu.



Sursa:Stirile ProTV - 12.12.2010 @ 01:10 | Citit de: 320 ori


Horoscopul zilei de duminica, 12.12.2010

Horoscopul zilei de sambata, 11.12.2010


O stare de bine pentru toata lumea. Afla ce iti rezerva astrele pentru astazi, de la Neti Sandu.



Sursa:Stirile ProTV - 11.12.2010 @ 12:10 | Citit de: 296 ori


Horoscopul zilei de sambata, 11.12.2010

Vibratia zilei: Este o zi in care primim atentionari!


De astazi pana pe 30 decembrie, Mercur o sa fie retrograd si ne atrage atentia asupra lucrurilor pe care le-am facut in graba, nu-s corecte sau, poate, incomplete.



Sursa:Stirile ProTV - 10.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 262 ori


Vibratia zilei: Este o zi in care primim atentionari!

Horoscopul zilei de 10.12.2010


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 10.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 348 ori


Horoscopul zilei de 10.12.2010

Vibratia zilei: Reusite astazi!


Dam dovada de spontaneitate si ne vor iesi usor lucrurile. O sa ne putem atinge obiectivele fara eforturi care sa ne duca la faliment energetic. Trebuie accelerat ritmul, sa rezolvam cat mai multe lucruri, ca acum vine sfirsitul anului.



Sursa:Stirile ProTV - 09.12.2010 @ 11:10 | Citit de: 245 ori


Vibratia zilei: Reusite astazi!

Horoscopul zilei de 9 decembrie


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 09.12.2010 @ 11:10 | Citit de: 349 ori


Horoscopul zilei de 9 decembrie

Vibratia zilei: Reusite in plan afectiv


Vibratiile subtile de pe cer ne sustin initiativele strans legate de o impacare cu un coleg, un prieten. Se poate reveni la sentimente mai bune intr-un cuplu aflat pe punctul de a se destrama si relatia sa continue.



Sursa:Stirile ProTV - 08.12.2010 @ 10:10 | Citit de: 272 ori


Vibratia zilei: Reusite in plan afectiv