Stiri Horoscop din ziare.

Ziare
Acasa | Anunturi | Contact        | Stiri Auto  
Prodi: Italia nu renunta la politica portilor deschise Ziare
Cum i-a facut Toni Tecuceanu o farsa lui Cristi Chivu Ziare
CNA pregateste o noua licitatie pentru masurarea audientelor TV Ziare
Crysis Wars free trial Ziare
Electronic Arts explica de ce nu renunta la Tiger Woods Ziare
EA va face doar 30 de jocuri in 2010 Ziare
IPOTEZE: BMW X6 si Audi A1 Ziare
Modern Warfare 2 prinde din urma filmul Avatar la vanzari Ziare
Primele poze din spatiu trimise pe Twitter Ziare
Prima greva generala in trustul de presa al lui Berlusconi Ziare
Catalin Tolontan: Nu sunt de acord, de pilda, cu politica de pret a trustului "Adevarul" Ziare
Un teatru din Hamburg lasa pretul biletelor la alegerea spectatorilor Ziare
Angels & Demons - lider pentru a treia saptamana consecutiv in box office-ul romanesc Ziare
Turcia vrea sa-si aleaga presedintele prin vot universal Ziare
Ce nu este hi5.com in Romania Ziare
Ziare Ziare
ZIUA de ConstantaStiri Constanta Online - Ziarul Cuget Liber de Constanta ziare ziarul tribuna Ziarul Tribuna
ziare
Ziare
perdele si draperii
Director Magazine Online

Cazare Sibiu
Cabine de dus
Anunturi gratuite
sitemap
Buna Ziua Iasi

Balantele au parte de surprize placute. Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 02.02.2011 @ 09:10 | Citit de: 233 ori


Balantele au parte de surprize placute. Vezi ce-ti rezerva astrele


Este ziua marilor decizii pentru raci. Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 01.02.2011 @ 09:10 | Citit de: 213 ori


Este ziua marilor decizii pentru raci. Vezi ce-ti rezerva astrele

Taurii au sanse sa fie promovati. Vezi ce-ti rezerva tie astrele


VARSATOR - Negociere sa obtineti un procent in plus, un salariu mai bun; castiguri ca sa aveti cu ce plati rate si taxe scolare, facturi de toate felurile.



Sursa:Stirile ProTV - 31.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 232 ori


Taurii au sanse sa fie promovati. Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Balantele fac cunostinta cu alesul inimii. Vezi ce-ti rezerva astrele


Berbecii primesc astazi vesti bune, iar scorpionii si balantele se pregatesc de petrecere.



Sursa:Stirile ProTV - 30.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 225 ori


Balantele fac cunostinta cu alesul inimii. Vezi ce-ti rezerva astrele

Pestii primesc oferte de munca tentante. Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 29.01.2011 @ 03:10 | Citit de: 244 ori


Pestii primesc oferte de munca tentante. Vezi ce-ti rezerva astrele

Varsatorilor li se implineste un vis. Vezi ce-ti rezerva astrele


Este o zi in care astrele ne-au harazit aspecte armonioase, ceea ce inseamna ca vom avea reusite.



Sursa:Stirile ProTV - 28.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 231 ori


Varsatorilor li se implineste un vis. Vezi ce-ti rezerva astrele

Vibratia zilei: Avem sorti de izbanda in rezolvarea problemelor


Joi este o zi lejera. E minunat ca nu o sa intampinam dificultati daca vrem sa semnam acte, sa rezolvam alte probleme care tin de scoala sau de serviciu, sa fim increzatori ca o sa avem sorti de izbanda.



Sursa:Stirile ProTV - 27.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 224 ori


Vibratia zilei: Avem sorti de izbanda in rezolvarea problemelor

Taurii incheie contracte de afaceri. Vezi ce-ti rezerva astrele


Astazi e o zi lejera, in care putem rezolva multe probleme si in care dorintele ni se pot implini.



Sursa:Stirile ProTV - 27.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 191 ori


Taurii incheie contracte de afaceri. Vezi ce-ti rezerva astrele

Vibratia zilei: Este o zi in care e bine sa evitam disputele


Ziua de miercuri este una in care este indicat sa nu lasam sa ne scape erori in redactarea actelor, sa avem grija la examene, interviuri, sa nu iesim din litera legii si, in general, sa evitam orice fel de disputa.



Sursa:Stirile ProTV - 26.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 213 ori


Vibratia zilei: Este o zi in care e bine sa evitam disputele

Varsatorii lupta pentru fiecare initiativa. Vezi ce-ti rezerva astrele


Este o zi in care astrele ne rezerva probleme la capitolul comunicare, asa ca este bine sa evitam disputele si greselile de orice fel.



Sursa:Stirile ProTV - 26.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 231 ori


Varsatorii lupta pentru fiecare initiativa. Vezi ce-ti rezerva astrele

Scorpionii isi pot cauta cu succes un job. Vezi ce-ti rezerva astrele


Este o zi in care trebuie sa cantarim bine situatiile cu care ne confruntam si, oricat ne-ar fi de greu, sa luam o decizie.



Sursa:Stirile ProTV - 25.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 245 ori


Scorpionii isi pot cauta cu succes un job. Vezi ce-ti rezerva astrele

Vibratia zilei: Luam decizii, chiar daca nu ne va fi usor


Poate ca nu va fi usor, dar va trebui sa cantarim bine de tot situatia, sa nu riscam nimic, sa fim siguri ca am ales ce e in avantajul nostru, sa nu ne batem singuri cuie-n talpa si sa dam dovada de maturitate.



Sursa:Stirile ProTV - 25.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 233 ori


Vibratia zilei: Luam decizii, chiar daca nu ne va fi usor

Gemenii pleaca intr-o vacanta. Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 24.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 235 ori


Gemenii pleaca intr-o vacanta. Vezi ce-ti rezerva astrele

Berbecii vor fi azi in al noualea cer!


Planetele ne-au rezervat o zi de bucurii. Afla horoscopul zilei de 23 ianuarie!



Sursa:Stirile ProTV - 23.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 269 ori


Berbecii vor fi azi in al noualea cer!

Se schimba norocul. Horoscopul pentru sambata, 22 ianuarie


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de 22 ianuarie 2011, de la Neti.



Sursa:Stirile ProTV - 22.01.2011 @ 03:10 | Citit de: 221 ori


Se schimba norocul. Horoscopul pentru sambata, 22 ianuarie

Varsatorii pleaca in vacanta! Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 21.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 212 ori


Varsatorii pleaca in vacanta! Vezi ce-ti rezerva astrele

Sanse de bani pentru leu. Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 20.01.2011 @ 08:10 | Citit de: 229 ori


Sanse de bani pentru leu. Vezi ce-ti rezerva astrele

555: 5 sambete, 5 duminici, 5 zile de luni = prosperitate si noroc


Numerologii si chinezii cred ca aceasta combinatie, fix inainte de inceperea anului nou chinezesc, aduce prosperitate si noroc in afaceri.



Sursa:Stirile ProTV - 19.01.2011 @ 07:10 | Citit de: 205 ori


555: 5 sambete, 5 duminici, 5 zile de luni = prosperitate si noroc

Racii au parte de impacari! Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 19.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 239 ori


Racii au parte de impacari! Vezi ce-ti rezerva astrele

Balantele trebuie sa aiba grija cu sanatatea! Vezi ce-ti rezerva astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 18.01.2011 @ 08:10 | Citit de: 247 ori


Balantele trebuie sa aiba grija cu sanatatea! Vezi ce-ti rezerva astrele

Sanse de bani pentru capricorni! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 17.01.2011 @ 08:10 | Citit de: 208 ori


Sanse de bani pentru capricorni! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Racii pun capat unor neintelegeri! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 16.01.2011 @ 02:10 | Citit de: 184 ori


Racii pun capat unor neintelegeri! Vezi ce-ti rezerva tie astrele!

Vibratia zilei de 15 ianuarie: o zi de bucurie


Ar trebui sa se schimbe ceva in interiorul fiintei noastre, sa devenim mai buni, mai atenti la dorintele celor din jur, sa vibram la unison cu cei pe care-i iubim.



Sursa:Stirile ProTV - 15.01.2011 @ 05:10 | Citit de: 200 ori


Vibratia zilei de 15 ianuarie: o zi de bucurie

Taurii fac mici cadouri. Vezi ce-ti rezerva astazi astrele!


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 15.01.2011 @ 05:10 | Citit de: 206 ori


Taurii fac mici cadouri. Vezi ce-ti rezerva astazi astrele!

Afla ce spune Neti despre schimbarea zodiilor


Daca v-ati nascut sub semnul taurului, acum va simtiti mai mult berbec? Neti a spus la videochatul www.stirileprotv.ro ca astrologii interpreteaza influenta planetelor, dupa coordonatele date de astronomi, asa ca nu au cum sa greseasca.



Sursa:Stirile ProTV - 14.01.2011 @ 04:10 | Citit de: 220 ori


Afla ce spune Neti despre schimbarea zodiilor

Sagetatori: Va ganditi daca sa semnati un contract. Vezi ce spun astrele


Ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi?



Sursa:Stirile ProTV - 14.01.2011 @ 11:10 | Citit de: 255 ori


Sagetatori: Va ganditi daca sa semnati un contract. Vezi ce spun astrele

Axa Pamantului s-a modificat! Afla ce zodie esti acum


Credeai ca esti in Scorpion? Acum esti in Balanta! Cel putin potrivit astronomilor americani care spun ca zodiacul s-a schimbat in milenii de existenta a Pamantului, odata cu modificarile axei acestuia. Tu ce parere ai?



Sursa:Stirile ProTV - 13.01.2011 @ 05:10 | Citit de: 218 ori


Axa Pamantului s-a modificat! Afla ce zodie esti acum

Pentru scorpioni se anunta o serie de castiguri.Vezi ce-ti rezerva astrele!


Afla ce-ti rezerva astrele pentru ziua de astazi.



Sursa:Stirile ProTV - 13.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 206 ori


Pentru scorpioni se anunta o serie de castiguri.Vezi ce-ti rezerva astrele!

Vibratia zilei: Se rezolva tot ce tine de segmentul comunicare


O zi amestecata. Ne putem aduna fortele sa dezvoltam o afacere, sa ne preocupam de lucrurile care tin de scoala, adica tot ce are legatura cu segmentul comunicare, se poate rezolva. Nu, insa, fara efort.



Sursa:Stirile ProTV - 12.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 196 ori


Vibratia zilei: Se rezolva tot ce tine de segmentul comunicare

Taurii se pregatesc sa plece in excursie. Vezi ce-ti rezerva tie astrele!


Este o zi in care, nu fara efort, rezolvam problemele legate de comunicare.



Sursa:Stirile ProTV - 12.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 214 ori


Taurii se pregatesc sa plece in excursie. Vezi ce-ti rezerva tie astrele!

Berbec: E posibil sa incasezi bani. Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce-ti rezerva astazi astrele.



Sursa:Stirile ProTV - 11.01.2011 @ 11:10 | Citit de: 184 ori


Berbec: E posibil sa incasezi bani. Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Vibratia zilei: Azi e o zi a rectificarilor!


Putem indrepta o serie de lucruri vorbind. Sa explicam celorlalti ce vrem, ce suntem dispusi sa facem, ce am vrea de la ei si cat suntem de capabili sa toleram.



Sursa:Stirile ProTV - 11.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 195 ori


Vibratia zilei: Azi e o zi a rectificarilor!

Schimbari in viata sentimentala, pentru Pesti.Vezi ce-ti rezerva astrele


Astrele ne rezerva astazi o zi norocoasa.



Sursa:Stirile ProTV - 10.01.2011 @ 11:10 | Citit de: 204 ori


Schimbari in viata sentimentala, pentru Pesti.Vezi ce-ti rezerva astrele

Fecioarele sunt la momentul adevarului! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


CAPRICORN: E foarte posibil sa dati ochii cu cineva care o sa va rascoleasca, frumos, sufleteste, si o sa fiti mai increzatori in viitorul vostru din punct de vedere al vietii de cuplu.



Sursa:Stirile ProTV - 09.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 215 ori


Fecioarele sunt la momentul adevarului! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Vibratia zilei: Suntem ceea ce gandim!


O zi senina, astazi. Sa mentalizam stari pozitive ca sa ne compunem un moral ridicat, sa le insuflam si celorlalti din jur emotii pozitiv,e sa fim la unison cu toti cei care ne inconjoara.



Sursa:Stirile ProTV - 09.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 225 ori


Vibratia zilei: Suntem ceea ce gandim!

Capricornii se simt in largul lor azi. Vezi ce-ti rezerva astrele tie!


Este o zi frumoasa, in care astrele ne rezerva buna dispozitie si generozitate.



Sursa:Stirile ProTV - 08.01.2011 @ 11:10 | Citit de: 193 ori


Capricornii se simt in largul lor azi. Vezi ce-ti rezerva astrele tie!

Vibratia zilei: O zi a bunei dispozitii si a generozitatii


Cerul e senin, ne trimite vibratii de buna dispozitie, de generozitate fata de toata lumea. Ne vor fi dragi si dusmanii, daca avem asa ceva.



Sursa:Stirile ProTV - 08.01.2011 @ 10:10 | Citit de: 225 ori


Vibratia zilei: O zi a bunei dispozitii si a generozitatii

Berbecii ar putea primi azi un premiu! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 07.01.2011 @ 08:10 | Citit de: 249 ori


Berbecii ar putea primi azi un premiu! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Leii au parte de juraminte de iubire! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 06.01.2011 @ 08:10 | Citit de: 253 ori


Leii au parte de juraminte de iubire! Vezi ce-ti rezerva tie astrele

Racii au parte de liniste sufleteasca! Vezi ce-ti rezerva tie astrele


Afla ce iti rezerva astrele pentru ziua de azi.



Sursa:Stirile ProTV - 05.01.2011 @ 09:10 | Citit de: 290 ori


Racii au parte de liniste sufleteasca! Vezi ce-ti rezerva tie astrele